Rekrutacja na kierunek EkoMiasto

EkoMiasto to nowy, unikatowy kierunek studiów prowadzony przez dwa wydziały Uniwersytetu Łódzkiego: Wydział Biologii i Ochrony Środowiska oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny.

Chcesz zostać specjalistką lub specjalistą w zakresie zrównoważonego rozwoju miast? Mieć wpływ na tworzenie wizji i planów ich rozwoju? Kierunek EkoMiasto będzie najlepszym wyborem! Studia na kierunku EkoMiasto łączą zagadnienia z zakresu ekologii i ochrony środowiska miejskiego oraz ekonomii, funkcjonowania społeczności miejskich i zagospodarowania przestrzeni. W trakcie nauki poznasz nowoczesne metody i narzędzia zarządzania procesami rozwoju miast. Nauczysz się sprawnego i odpowiedzialnego gospodarowania i rządzenia miastami przyszłości. EkoMiasto to nowatorski kierunek studiów, jedyny taki w Polsce.