Dni Różnorodności Uniwersytetu Łódzkiego na naszym Wydziale

W dniach 3-7 grudnia 2019 wydziałowe koła naukowe, studenci zagraniczni oraz Centrum Rozwoju Wydziału zapraszają pracowników i studentów EkSocu oraz całego Uniwersytetu Łódzkiego na wydarzenia, konkursy, turnieje i warsztaty organizowane w ramach Uniwersyteckich Dni Różnorodności 2019. W programie Dni: warsztaty językowe, warsztaty tradycyjnych gier planszowych, warsztat łowickich wycinanek; warsztaty chińskiej kaligrafii i malarstwa chińskiego dla początkujących; Andrzejkowy wieczór wróżb, warsztat lepienia pierogów, wycieczka po Łodzi, wystawa University Diversity. Zakończeniem Dni Różnorodności będzie International Party, podczas którego studenci UŁ, którzy są jednocześnie muzykami, zaprezentują swoje umiejętności wokalne i DJskie.

Zapraszamy studentów kierunków Instytutu Gospodarki Przestrzennej do zapisów na wydarzenia!