Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową „Ekonomiczny kontekst sprawiedliwości społecznej i środowiskowej”

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową „Ekonomiczny kontekst sprawiedliwości społecznej i środowiskowej”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Zapraszamy Państwa serdecznie do wspólnej dyskusji na temat wyzwań rozwoju współczesnego świata w kontekście sprawiedliwości środowiskowej i społecznej. Istotnym elementem konferencji będą warsztaty naukowo-badawcze dotyczące problematyki sprawiedliwości środowiskowej oraz sesja terenowa podejmująca kwestie sprawiedliwości społecznej w procesach rewitalizacji.

Więcej informacji na stronie konferencji.