Instytut Gospodarki Przestrzennej – łączymy naukę z integracją!

W dniu 19 czerwca odbyło się spotkanie pracowników Instytutu Gospodarki Przestrzennej w Wiewiórczynie koło Łasku. W trakcie spotkania pracownicy naszego Instytutu mogli skorzystać ze szkoleń, które dotyczyły zagadnień związanych z: Geoportalem Krajowym, Bankiem Danych Lokalnych, czy zastosowaniem gier dydaktycznych i metod aktywizujących studentów. Po części szkoleniowej odbyło się zebranie naukowe związane z prezentacją: projektów badawczych realizowanych przez naszych pracowników, zagadnień naukowo-dydaktycznych oraz wyzwań dla Instytutu w związku z reformą szkolnictwa wyższego. Część naukowa spotkania zakończyła się o 17.00, dzięki czemu pracownicy mogli włączyć się w kibicowanie polskiej drużynie na Mundialu. Po meczu odbyło się spotkanie integracyjne połączone z rywalizacją w konkursach. Fotorelację prowadził dr Zbigniew Głuszczak.