Wizyta studentów w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi

Dnia 12 kwietnia 2018 r. Studenci studiów licencjackich kierunku Gospodarka Przestrzenna Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność „Zarządzanie miastem i regionem” wraz z dr Beatą Wieteską-Rosiak, byli gośćmi Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. W trakcie spotkania Studenci pogłębili swoją wiedzę z zakresu instrumentów poprawy bezpieczeństwa w mieście. Tematem przewodnim spotkania było znaczenie i funkcjonowanie monitoringu miejskiego. Zaprezentowane przykłady i wskazane praktyczne porady stanowiły ważny element edukacji Studentów w zakresie bezpieczeństwa. Wizyta w KMP dała możliwość pogłębienia wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych Studentów w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w mieście. W imieniu swoim i Studentów chciałabym serdecznie podziękować za organizację profesjonalnego spotkania oraz podzielenie się, tak cenną obecnie, wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Po spotkaniu, jedno jest pewne, w Łodzi dzięki działaniom naszych sympatycznych Szeryfów oraz ciągłemu funkcjonowaniu monitoringu miejskiego możemy czuć się BEZPIECZNIE! Więcej szczegółów dotyczących wizyty w poście na stronach KMP w Łodzi.