Mgr Aygun Kam z I Nagrodą Naukową Rektora UŁ

fot. Sagar Patil / Unsplash

Miło nam poinformować, że mgr Aygun Kam, pracownik Katedry Gospodarki Samorządu Terytorialnego oraz doktorant piszący swoją rozprawę pod kierunkiem dra hab. Zbigniewa Przygodzkiego, prof. UŁ oraz dr Justyny Trippner-Hrabi został uhonorowany I Nagrodą w konkursie na Nagrodę Naukową Rektora UŁ – dla doktorantek i doktorantów realizujących IV rok kształcenia w Szkołach Doktorskich UŁ w roku akademickim 2023/24.

O Nagrodę Naukową Rektora mogli ubiegać się wszyscy doktoranci IV roku. Ocenie podlegał ich dorobek naukowy uzyskany od początku kształcenia w szkole doktorskiej do 30.09.2023 r.

Mgr Aygun Kam doceniony został przez władze Uniwersytetu Łódzkiego za osiągnięcia w zakresie działań związanych z aktywnością publikacyjną i umiędzynarodowieniem kształcenia oraz pracy naukowej i badawczej. Gratulujemy!

Redakcja: dr hab. Marcin Feltynowski, prof. UŁ